RU

МВС завершило слідство у справі про реанімобілі, закуплені урядом Тимошенко

01.08.2011, 14:14
МВС завершило слідство у справі про реанімобілі, закуплені урядом Тимошенко - Фото
7e256bc916d76e0e8a12e125eaed6c6e.jpg

МВС завершило слідство у справі про реанімобілі, закуплені урядом Тимошенко
Головне слідче управління МВС України завершило досудове слідство по кримінальній справі, пов'язаній з нанесенням значного збитку державі при закупівлі урядом Тимошенко 27 реанімобілів для Міністерства з питань надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє управління зв'язків з громадськістю МВС, справу порушено в червні 2010 року за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах шляхом допущення зловживань співзасновниками одного з товариств з обмеженою відповідальністю, а також зловживання службовим положенням з боку декількох чиновників МЧС (ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу).

Зловживання були допущені під час проведення в 2009 році тендера із закупівлі 27 санітарних автомобілів.

На сьогодні обвинуваченим, які в складі організованої групи заволоділи коштами державного бюджету України в сумі понад 33 млн.грн., оголошено про завершення досудового слідства і надано для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

Нагадаємо, в лютому Генпрокуратура подала позов про визнання недійсним рішення тендерного комітету Міністерства з надзвичайних ситуацій України від 12 листопада 2009 року про визначення переможця тендера на поставку 27 санітарних автомобілів і про визнання недійсним угоди, підписаної з переможцем тендера ТОВ "Лакшмі-Авто". Прокуратура вимагала стягнути з підприємства на користь держави понад 21 млн.грн.

За даними Генпрокуратури, встановлено, що вказані тендери були проведені з грубими порушеннями вимог чинного законодавства.

Уряд Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини