RU

МВС: провокації у Львові організувала "Свобода"

11.05.2011, 16:05
МВС: провокації у Львові організувала
26722de739dba8a5b908807e68556927.jpg

МВС: провокації у Львові організувала "Свобода"

Провокації 9 травня у Львові були організовані партією "Свобода". Про це 11 травня на прес-конференції у Львові заявив начальник Департаменту громадської безпеки Міністерства внутрішніх справ України Віктор Ратушняк.

"Щодо приїзду "Російської єдності". Була проведена дуже велика профілактична робота. Були проведені зустрічі з організаторами, з усіма політичними організаціями. Якби усі виконали рішення суду, однозначно не було б подій 9 травня", - сказав В.Ратушняк, передає ZIK.

"Однозначно, провокації були з одного боку. Ці провокації задокументували. Буде надана їм оцінка в прокуратурі і у суді", - зазначив він.

На питання журналістів, з якого саме боку були організовані провокації, В.Ратушняк відповів: "Я дивився відео. На руках молодих людей були пов'язки - там написано "Свобода".

До того ж В.Ратушняк прокоментував те, що співробітники міліції супроводжували автобуси з представниками ветеранських організацій, комуністами і представниками російських організацій з Криму і Одеси до Пагорба Слави у Львові. "Ветеранські організації замовили у перевізників ці автобуси. Є відповідні документи. Пішла інформація, що це організовані виїзди з Криму і Одеси, але, вибачте мені, автобуси були львівські. В автобусах були ветерани - ваші львів’яне і ваші люди", - зазнчаив він.

"Співробітники міліції не супроводжували, а зробили коридор, щоб ветерани проїхали", - сказав В. Ратушняк.

За його словами, щодо подій у Львові 9 травня порушено п'ять кримінальних справ і становлено вісім адміністративних протоколів.

Нагадаємо, 9 травня у Львові святкові урочистості з нагоди Дня Перемоги переросли у заворушення між проросійськими партіями "Російська єдність" і "Батьківщина" і членами партії "Свобода".

День Перемоги у Львові: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини