RU

МВС: Міліціонер правомірно застосував газ на День Незалежності

26.08.2011, 22:47
МВС: Міліціонер правомірно застосував газ на День Незалежності - Фото
3cafd641d5da130c71d8ce32f669e590.jpg

МВС: Міліціонер правомірно застосував газ на День Незалежності

Міністерство внутрішніх справ України заявляє, що 24 серпня цього року працівник спецпідрозділу "Беркут" правомірно застосував сльозоточивий газ по відношенню до учасників опозиційного ходу у Києві.

Як повідомляє прес-служба МВС, "беркутовець" застосував спецзасіб на основі п.1 і п. 2 ст. 14 (Застосування спеціальних засобів) Закону України "Про міліцію" ("... для самозахисту від нападу і інших дій, що створють загрозу. .. здоров'ю" і "для припинення. .. групових порушень громадського порядку").

"За результатами службової перевірки, в тому числі з використанням відеоматеріалів, що є, дії працівника міліції у вказаній ситуації були визнані правомірними, тобто такими, які відповідають вимогам чинного законодавства", - сказано в заяві МВС.

Нагадаємо, раніше народні депутати від партій Батькивщина, Народна самооборона і Фронт змін звернулися до генерального прокурора і прокурора Києва з проханням порушити кримінальну справу відносно співробітників міліції, які перешкоджали ходу колони представників опозиції 24 серпня у Києві.

Діяльність української опозиції: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини