RU

МВС буде стежити за іноземцями

06.10.2009, 09:30

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко виступає за введення контролю над переміщенням іноземців територією України. За словами Міністра, "сьогодні невідомо де перебувають і чим займаються" 270 тис. іноземців, які легально знаходяться в Україні. Він вказав, що в державі є тільки дані про в'їзд того чи іншого іноземця в Україну, і ці дані зберігаються у Держпприкордонслужбі.

Як передає телеканал "1+1", Ю.Луценко вважає доцільним впровадити міжнародну практику контролю за місцем перебування іноземців, зокрема через створення при МВС міграційної служби, яка б відстежувала перебування іноземців і їх пересування всередині країни.

Міністр повідомив, що з початку року іноземці здійснили на території України майже 2 тис. злочинів, зокрема 45 навмисних вбивств, 70 розбійних нападів, 133 грабежі, 588 крадіжок, 181 шахрайство. Понад 500 з цих злочинів здійснили вихідці з кавказького регіону. Він додав, що з 2007 року по 2009 рік МВС покладена край діяльність 21 етнічної злочинної групи.

Ю.Луценко також відмітив, що планує провести переговори з МВС Грузії, запросивши фахівців для консультацій щодо протидії етнічній, зокрема кавказькій, злочинності.

Нагадаємо, Ю.Луценко відкидає заяви одного з колишніх керівників МВС Михайла Корнієнка, зроблені у ЗМІ, що на Україну чекає "повернення у криваві 90-х", зокрема, хвиля замовних вбивств. При цьому він визнав, що "МВС України відчуває спроби з боку іноземних злодіїв в законі встановити свій контроль в Україні".

"Але МВС спроможний контролювати ситуацію, спроможний забезпечити покарання кожному, хто буде намагатися здійснити напади на українських громадян", - наголосив Ю.Луценко.

Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини