RU

МВФ про рішення Конституційного суду: Електронні декларації не слід скасовувати

30.10.2020, 20:22
МВФ про рішення Конституційного суду: Електронні декларації не слід скасовувати - Фото
Напис на фасаді будівлі МВФ (фото – ЕРА)

Міжнародний валютний фонд вважає запровадження в Україні системи підзвітності державних чиновників через електронне декларування важливим елементом двосторонньої взаємодії і закликає посилити ефективність усіх антикорупційних органів у державі. Про це йдеться у відповіді представника МВФ на запит Укрінформу  про реакцію Фонду на рішення КСУ про е-декларування.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Запуск комплексної електронної системи доступу до інформації про активи та доходи високопоставлених осіб у 2016 році був і залишається критично важливим кроком вперед у боротьбі з корупцією, і його не варто скасовувати", – зазначили в МВФ.

При цьому підкреслюється, що найважливішим елементом взаємодії МВФ з Україною протягом останніх років залишається створення ефективної антикорупційної бази.

"Підтримка та посилення ефективності всіх антикорупційних інституцій в Україні є ключовим фактором для розгортання більш потужного і рівного зростання, а отже, є важливим зобов'язанням за програмою, що була схвалена МВФ", – йдеться у відповіді.

Як підкреслили у Фонді, дискусії з проблемних питань тривають.

Читайте також: Конституційна криза в Україні: всі новини – хроніка

Наталия Медведева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини