Муженко: Строковиків не відправлять в АТО

04.10.2016, 12:42
Муженко: Строковиків не відправлять в АТО - Фото
Фото: facebook.com/v.muzhenko

В Україні розпочався призов на строкову службу, в ЗСУ буде призвано 7908 осіб

Начальник Генштабу Міноборони Віктор Муженко заявив, що строковики не будуть задіяні в зоні АТО. Про це він повідомив у себе в  Facebook.

"Сьогодні розпочато призов громадян України на строкову військову службу. У Збройні Сили України буде призвано 7908 осіб. Строковики не будуть задіяні для виконання завдань в зоні антитерористичної операції", - зазначив Муженко.

За його словами, бойовий досвід останніх років показує, що змішана система комплектування Збройних Сил є найоптимальнішою для України в сучасних умовах.

"Деякі країни НАТО повертаються до такої системи комплектування в зв'язку з існуючими військовими погрозами і агресією, яку демонструє Росія. При якісній підготовці солдатів-строковиків ми створимо відповідний ресурс для поповнення Збройних Сил військовослужбовцями-контрактниками і резервістами", - сказав Муженко.

26 вересня повідомлялося, що обсяг видатків для проведення призову громадян на строкову військову службу в жовтні-листопаді складе 41 628 452,04 грн.

Обсяг видатків на одного призовника становить 2 993 грн 13 коп., з них 2 900 грн - для виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу та 93 грн 13 коп. - для підготовки та проведення призову на строкову військову службу (без урахування коштів на харчування та перевезення громадян України, призваних на строкову військову службу, із збірних пунктів обласних, Київського міського військових комісаріатів до місця служби).

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами