RU

Муженко пояснив, як миротворці вплинуть на ситуацію в Донбасі

03.10.2017, 12:39
Муженко пояснив, як миротворці вплинуть на ситуацію в Донбасі - Фото
Віктор Муженко
Глава Генштабу Віктор Муженко заявив, що введення миротворчої місії передбачає поетапну інтеграцію Донбасу на умовах, озвучених президентом Петром Порошенком. Про це він сказав в спецвипуску програми Гра в класику на каналі ZIK.

"Якщо ми говоримо про миротворчу операцію, то проведення військової операції, силової, у нас відпадає. Тому, що введення миротворчої місії передбачає поетапну інтеграцію Донбасу до складу України на тих умовах, які були заявлені президентом України. Але не на тих умовах, які були заявлені РФ", - підкреслив Муженко.

Читайте також: Генсек НАТО підтримує ідею введення миротворців ООН в Донбас

Відповідаючи на питання, чи може це якимось чином законсервувати ситуацію на роки в Донбасі, Муженко сказав: "Українська армія наростила на сьогоднішній день свої можливості, може і буде виконувати ті завдання, які перед нею постануть. У тому числі (відповідати, - ред.), і на ті загрози, які мають місце не тільки в Донбасі, а й інших напрямках".

За його словами, необхідно розуміти, що сьогодні йде саме гібридна війна з багатьох напрямків.

"Військова складова на цьому тлі, напевно, навіть не головна. Є багато складових: і економічна, і дипломатична. Фактор, за яким йде війна, і інформаційний. Тому що ми зараз програємо кругом і всюди. І навіть програємо за рахунок цих незрозумілих напрямків, наявності кількості відповідних людей, які по різному трактують ситуацію в Україні, звинувачуючи в тому числі і ЗСУ", - сказав Муженко.

5 вересня 2017 року РФ направила в ООН проект резолюції про миротворців тільки на лінії зіткнення в Донбасі. Президент держави-агресора Росії
Володимир Путін зазначив, що це "пішло б на користь вирішення конфлікту", проте потім уточнив, що в його розумінні йдеться про "людей, які забезпечують безпеку місії ОБСЄ", і які "повинні знаходитися на лінії розмежування і ні на яких інших територіях".

Читайте також: Порошенко ратує за розширений мандат миротворців в Донбасі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини