Муженко: НАТО і ЄС запропонували підходи до боротьби з РФ

17.05.2017, 11:27
Муженко: НАТО і ЄС запропонували  підходи до боротьби з РФ - Фото
Віктор Муженко (праворуч) (фото - facebook.com/v.muzhenko)

Зустріч з колегами з країн Північноатлантичного альянсу і ЄС в штаб-квартирі НАТО начальник Генштабу описав "як ніколи ефективну і прагматичну"

На засіданні Військових комітетів Європейського Союзу і країн НАТО на рівні начальників генеральних штабів у Брюсселі, в якому бере участь глава Генштабу  Віктор Муженко, його колеги запропонували "нестандартні підходи до активної протидії" російської агресії в Україні. Про це НГШ повідомив у себе в Facebook.

Муженко охарактеризував нинішню зустріч начальників генштабів "як ніколи ефективну і прагматичну".

"Поділився баченням розвитку глобальних загроз і військово-політичної обстановки, а колеги запропонували нестандартні підходи до активної протидії російській агресії в Україні", - розповів він.

За словами керівника Генштабу, колеги також висунули нові пропозиції та ідеї щодо підготовки і розвитку Збройних Сил України.

"Будемо спільно реалізувати", - підсумував він.

Загальна кількість стандартів НАТО становить 1250 пунктів, з них 65% - стандарти оперативні, 20% - стандарти у галузі озброєнь і засобів зв'язку, 15% - адміністративні. Для допомоги в їх здійсненні в апараті Міноборони працюють 23 іноземних радника. У серпні 2016 року в Міноборони заявили, що мають намір досягти повної сумісності ЗСУ зі збройними силами країн Альянсу до 2020 року.

Читайте також: Плани зі звільнення Криму: ГПУ зацікавилася словами Муженка

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, та Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами