RU

Муфтій України - муфтію Росії: Автокефалія - не твоя справа

25.10.2018, 17:35
Муфтій України - муфтію Росії: Автокефалія - не твоя справа - Фото
Муфтій Саїд Ісмагілов (фото - facebook/said.ismagilov)

Російські муфтії не повинні давати будь-яких оцінок внутрішнім питанням України. Таку думку в Facebook висловив Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України.

"Мусульмани не повинні втручатися в справи православних, особливо з претензією на знання Божого задуму", - написав Ісмагілов.

На його думку, якщо хтось із мусульман і повинен давати оцінку подіям в Україні, то "це точно повинні бути мусульмани України".

Також Ісмагілов висловив свою особисту і спільну позицію Управління мусульман з приводу створення в Україні помісної Церкви. "Ми вітаємо автокефалію", - написав він.

У вівторок, 23 жовтня, Верховний муфтій РФ Талгат Таджуддін заявив, що рішення Константинопольського патріархату про надання автокефалії церкві України "суперечить божественному задуму".

Раніше Синод Вселенського патріархату ухвалив скасувати дію анафеми, накладеної російською церквою на патріарха Філарета і митрополита Макарія, і продовжити процедуру надання томосу про автокефалію Українській православній церкві. У відповідь на це РПЦ розірвала євхаристійне спілкування з Константинополем.

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини