RU

МОЗ стверджує, що у Тимошенко немає грижі

16.02.2012, 12:26
МОЗ стверджує, що у Тимошенко немає грижі - Фото
Фото: EPA
Глава медичної комісії по обстеженню Юлії Тимошенко, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко стверджує, що у екс-прем'єра немає грижі. Про це вона заявила на брифінгу, присвяченому підсумкам роботи медичної комісії в складі українських та іноземних лікарів.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Моісеєнко зазначила, що в тих документах, які залишили лікарі з Німеччини і Канади за результатами обстеження Тимошенко, діагноз "грижа" не згадувався. "В англомовній документації мова про такий діагноз не йшла", - сказала перший заступник міністра.

За її словами, висновки і рекомендації комісії передаються пенітенціарній службі, яка ознайомить з ними Тимошенко. "Юлія Володимирівна визначиться (чи приймати це лікування, - ред.)", - додала вона.

Моісеєнко також повідомила, що німецькі фахівці пообіцяли вислати спеціальну реабілітаційну програму для Тимошенко. "Що стосується реабілітаційних засобів, то екс-прем'єр їх вже отримала і користується ними", - сказала глава медкомісії.

Ще один член комісії, керівник відділення Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова Євген Педаченко зазначив, що стан здоров'я екс-прем'єра не вимагає оперативного втручання: "Підтверджено та тактика лікування, яка була запропонована українськими фахівцями, про оперативне втручання на даний момент не йдеться".

Нагадаємо, раніше в Україну для обстеження Тимошенко прибули два лікаря з Німеччини і три з Канади. До складу комісії також були включені українські лікарі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини