RU

МОЗ просить не спекулювати на хворобі Тимошенко

22.02.2012, 12:02
МОЗ просить не спекулювати на хворобі Тимошенко - Фото
Фото: EPA
Міністерство охорони здоров'я України підтримує і приєднується до заклику німецьких лікарів припинити фальсифікації результатів обстеження Юлії Тимошенко та безпідставні спекуляції українських ЗМІ й членів опозиції на темі про стан його здоров'я.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, ніякі результати обстеження Тимошенко оприлюднені не були. Висновки спільної міжнародної комісії, як і будь-яка інформація про діагноз пацієнтки, - це лікарська таємниця. Жодним з фахівців, які входили до складу комісії, вона не розголошувалася ні в офіційних інформаційних повідомленнях про медичні огляди Тимошенко, ні в коментарях ЗМІ.

"Українські медики виконали всі домовленості щодо збереження конфіденційності оглядів", - стверджують у відомстві.

Нагадаємо, загальна медична комісія у складі українських, німецьких і канадських лікарів працювала протягом двох днів і 16 лютого завершила свою роботу. Євгенія Тимошенко заявила, що закордонна частина медичної комісії поставила її матері діагноз "грижа". У свою чергу, голова медичної комісії з обстеження Юлії Тимошенко, перший заступник міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко зазначила, що у екс-прем'єра не була виявлена грижа. Генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що Тимошенко не потребує ні стаціонарного лікування, ні  оперативного втручання. "Це - висновки зарубіжних фахівців", - уточнив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини