RU

МОЗ поклав відповідальність за Тимошенко на німецького лікаря

10.05.2012, 12:19
МОЗ поклав відповідальність за Тимошенко на німецького лікаря - Фото
Раїса Богатирьова (фото - president.gov.ua)
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко погодилася на лікування в лікарні Укрзалізниці, але до цих пір відмовляється здавати аналіз крові - навіть німецькому лікарю Лутцу Хармсу. Про це заявила міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богатирьова зазначила: "Вона (Тимошенко, - ред.) дала на це згоду й у супроводі німецького фахівця була доставлена ​​в цю клініку. Лікарі української лікарні приймають участь в контактах з Юлією Володимирівною за її згодою. Але визначає тактику, перелік медичних препаратів німецький лікар, якого вона вибрала".

За словами Богатирьової, необхідні Тимошенко ліки з Німеччини привіз німецький лікар: "Він її лікує і несе безпосередню відповідальність за обстеження, лікування та його результати. Перелік цих лікарських препаратів був складений заздалегідь, оскільки вони ввозилися на митну територію України, і залежно від того, які скарги буде пред'являти хвора, лікар буде застосовувати те, що вважатиме за потрібне".

Разом з тим, Богатирьова повідомила, що Тимошенко відмовилася від обстеження, тому клінічні біохімічні аналізи на сьогоднішній день не здає: "Вона відмовила і українським лікарям, і нашому колезі з Німеччини. Але ми переконані, що добре, що це лікування почалося, і будемо сподіватися, що воно завершиться позитивно".

Нагадаємо, про те, що Тимошенко не здає кров в лікарні, з посиланням на свої джерела вчора заявив колишній телеведучий, журналіст В'ячеслав Піховшек. "Мої джерела інформації говорять, що навіть цьому німецькому лікарю пані Тимошенко сьогодні не дозволила взяти аналіз крові. Пояснень немає жодних з моїх джерел інформації ... Це перевірена інформація від джерела, якому я довіряю", - сказав Піховшек в ефірі 5 каналу.

9 травня стало відомо, що екс-прем'єра Тимошенко перевезли з колонії в харківську лікарню Укрзалізниці.

Досьє на Раїсу Богатирьову

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини