RU

МОЗ підлаштовує графік лікування Тимошенко під суди, - БЮТ

20.07.2012, 17:39
МОЗ підлаштовує графік лікування Тимошенко під суди, - БЮТ - Фото
Фото: ЕРА
У Батьківщині обурені заявами Міністерства охорони здоров'я про те, що Юлію Тимошенко нібито занадто довго лікують. На думку партійців, мета МОЗ - підлаштувати терміни лікування під графік судів над екс-прем'єром.

"Для справжніх лікарів головне завдання - вилікувати пацієнта, незалежно від того, скільки триватиме процес одужання. У політичних фахівців з Міністерства охорони здоров'я інша мета - підлаштувати терміни лікування під графік судилищ над Тимошенко, складений режимом на Банковій", - йдеться в заяві Батьківщини.

"Якщо у МОЗ коротка пам'ять і погано з арифметикою, то нагадуємо, що лікування Юлії Тимошенко не може продовжуватися "майже три місяці", як бреше МОЗ, тому лідера опозиції з 9 травня, коли перевезли в лікарню, і до початку червня тільки виводили зі стану голодування. Лікувати почали тільки в червні ... Ще в лютому німецькі лікарі, коли провели дослідження здоров'я Тимошенко, заявили, що лікування буде тривалим - більше півроку. Згодом, після початку лікування, лікарі з "Шаріте" підтвердили свої прогнози і заявили, що хвороба майже хронічна і півроку лікування - це ще позитивний прогноз", - зазначили бютівці.

За їхніми словами, соромно навіть читати скарги МОЗ на те, що німецькі лікарі не повідомляють про проміжні результати лікування - ці питання у всьому світі є предметом медичної таємниці.

"Якщо хтось і переслідує політичні мотиви, так це режим Януковича і виконавці завдань з Банкової, які ... майже півроку позбавляли Тимошенко медичної допомоги та постійно здійснюють провокації навколо лікування ..., хоча процес лікування повинен бути справою двох - лікаря і пацієнта" , - вважають в БЮТ.

Нагадаємо, сьогодні МОЗ висловив стурбованість тим, що реабілітація Юлії Тимошенко в харківській лікарні Укрзалізниці триває занадто довго, що не властиво для її хвороби.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини