RU

МОЗ не сподобалися заяви Карпачової стосовно Тимошенко

26.04.2012, 10:53
МОЗ не сподобалися заяви Карпачової стосовно Тимошенко - Фото
Ніна Карпачова
Міністерство охорони здоров'я і вся лікарська громадськість занепокоєні тією інформаційною кампанією, яка розгорнулася навколо лікування Юлї Тимошенко. Зокрема, у заяві омбудсмена Ніни Карпачової, чиї повноваження закінчуються, прозвучали невиправдано жорсткі критичні оцінки. Про це йдеться в заяві прес-служби МОЗ.

У повідомленні наголошується, що за час утримання Тимошенко в Качанівській колонії були здійснені всі необхідні дії щодо забезпечення умов для підтримки здоров'я ув'язненої.

Неодноразово збиралася міжнародна комісія за участю іноземних та українських фахівців, були розроблені відповідні рекомендації. Саме відповідно до цих рекомендацій були створені всі необхідні умови для лікування ув'язненого, нагадали в міністерстві.

Лікарі Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці готові до надання всієї необхідної допомоги відповідно до рекомендацій Комісії, в тому числі її міжнародної складової, сказано в заяві.

"Разом з тим, подальша політизація цієї ситуації, спроба використовувати стан хворого для вирішення кон'юнктурних політичних питань окремих політичних сил призводять до фактичної дискредитації української медицини, принижує честь і гідність вітчизняних фахівців. На жаль, участь в цій кампанії Н.Карпачової тільки погіршує ситуацію, призводить до її подальшої політизації і заважає, по суті, вирішити питання медичної допомоги ", - сказано в заяві прес-служби МОЗ.

У міністерстві підкреслюють, що якщо у Карпачової є можливості для залучення відомих іноземних фахівців, МОЗ просить прискорити забезпечення такої допомоги.

Також у МОЗ заявляють, що українські фахівці готові надати всі необхідні медичні послуги в повному обсязі в будь-який час. Технічне обладнання та умови лікування відповідають сучасним стандартам, сказано в заяві.

Нагадаємо, вчора, 25 квітня, омбудсмен Ніна Карпачова заявила, що у екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко встановлено наявність тілесних ушкоджень. Її конвоювання з Качанівської виправної колонії в лікарню Укрзалізниці 20 квітня може розцінюватися як тортури, заявила вона.

Нагадаємо також, що в Партії регіонів заявляють, що вчорашня заява омбудсмена про нібито побиття екс-прем'єра викликає об'єктивний сумнів. "Карпачовою рухає особиста образа чи політичний інтерес", - вважають регіонали.

Досьє на Ніну Карпачову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини