МОЗ не може забрати Тимошенко на обстеження із СІЗО

18.11.2011, 11:56
МОЗ не може забрати Тимошенко на обстеження із СІЗО - Фото
f28399602c886afa0f44e6637dfdcdde.jpg

Фахівці МОЗ обстежили Тимошенко і встановили діагноз, наскільки це було можливо без інструментального обстеження

Для обстеження Юлії Тимошенко за межами Лук'янівського СІЗО необхідно рішення апеляційного суду. Про це заявив міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко, відповідаючи на запитання народних депутатів у парламенті.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Аніщенко відзначив, що Тимошенко в даний час знаходиться в установі пенітенціарної системи, і саме ця система визначає, коли і кого допускати для обстеження та надання медичної допомоги. Фахівці МОЗ обстежили Тимошенко і встановили діагноз, наскільки це було можливо без інструментального обстеження.

"Призначено лікування, вона отримує це лікування, а щоб обстежити її рентгенологічно і провести обстеження на МРТ, для всього цього необхідно доручення, рішення апеляційного суду міста Києва. Ми готові надати допомогу, якщо отримаємо рішення апеляційного суду", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Сергій Власенко повідомив, що звернеться до апеляційного суду з вимогою провести діагностику стану здоров'я Тимошенко в клініці, оснащеній необхідним обладнанням. У свою чергу, заступник лідера Батьківщини Олександр Турчинов зазначив, що для діагностики проблем хребта потрібно як мінімум МРТ.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов