RU

МОЗ чекає висновок німецьких лікарів з лікарні Тимошенко

18.04.2012, 12:35
МОЗ чекає висновок німецьких лікарів з лікарні Тимошенко - Фото
Юлія Тимошенко
Міністерство охорони здоров'я України поки не отримало висновок німецьких лікарів за підсумками інспектування лікарні, в якій може проходити лікування Юлія Тимошенко. Про це сказала сьогодні журналістам на прес-конференції перший заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Моїсеєнко нагадала, що німецькі лікарі свій висновок за підсумками інспектування лікарні в Харкові повинні були підготувати не раніше сьогоднішнього дня. "На жаль, ні в Міністерство закордонних справ, ні в наше міністерство такої інформації ще не надходило", - сказала вона

Крім того, Моїсеєнко підтвердила, що німецькі лікарі, говорчи про лікування Тимошенко виділили політичний, психологічний і медичний компоненти. "Це дійсно були слова німецьких лікарів. Але ми розуміємо, що в лікуванні будь-якої людини всі ці три компоненти, були, є і завжди будуть, тут немає нічого дивного. Питання в тому, яке співвідношення цих компонентів впливає на прийняття остаточного рішення. Що стосується німецьких фахівців, вони віддають перевагу як політичному, так і психологічному моменту, а що стосується медичного компонента, в тому числі, готовності лікарні, це не дуже приймалося до уваги ", - сказала вона.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини