RU

Моз: Пік епідемії на Західній Україні вже пройдено

05.11.2009, 15:45

За даними епідеміологів, пік захворюваності у західних регіонах України вже пройдено. Про це, посилаючись на телефонні розмови з місцевими епідеміологами, журналістам на прес-конференції повідомив заступник Міністра охорони здоров'я Зиновій Митник.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, З.Митник уточнив: "Досвідчені епідеміологи кажуть, що вони начебто пік минули, такі їх прогнози". За його словами, це Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська і Тернопільська області.

При цьому З.Митник звернув увагу на те, що загалом в Україні смертність від ГРВІ у попередні роки була вищою, ніж у цьому році. Нинішню ситуацію він пояснив тим, що поріг захворюваності в західних регіонах було перевищено.

Також З.Митник вказав, що з 29 жовтня до сьогодні в Україні зафіксовано 633 тисячі 877 хворих на ГРВІ, в тому числі грип.

Нагадаємо, раніше сьогодні Моз повідомив, що в Україні від пневмонії померло 95 людей. Скільки з них стали жертвами грипу А/Н1N1, ще невідомо - немає остаточних результатів клінічних патологоанатомічних і гістологічних досліджень.

За даними керівництва Головного управління охорони здоров'я КМДА, в столиці на сьогодні зафіксовано дві смерті від "свинячого" грипу.

Свинячий грип: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини