RU

Москва за будь-яку ціну блокуватиме асоціацію Україна-ЄС, - ЗМІ

01.03.2013, 16:16
Москва за будь-яку ціну блокуватиме асоціацію Україна-ЄС, - ЗМІ - Фото
f661055a6c808a2dd3aa14dc671d48a7.jpg

Кремль поставив перед різними російськими відомствами завдання: асоціації України і Європейського Союзу не повинно бути ніколи. Про це пише ZN.UA з посиланням на джерела в кількох країнах ЄС.

Завдання, якщо вірити джерелам, таке: "Будь-якою ціною не допустити підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС, причому, ніколи; усіма способами задушити ідею і вбити можливості перетворення України на "сланцевий Клондайк", а також відсунути нашу країну від придністровського процесу і дискредитувати українське головування в ОБСЄ, виставивши Україну на міжнародній арені безпорадною, недолугою і ні на що не здатною країною".

Видання нагадує, що в 2009 році, виступаючи на розширеному засіданні Федеральної служби безпеки Росії, тодішній президент Росії
Дмитро Медведєв подякував спецслужбам за недопущення надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в НАТО. "У ряді сусідніх держав зберігалася нестабільна соціально-політична обстановка, не припинялися спроби розширення НАТО, в тому числі і за рахунок т.зв. прискореного вступу до альянсу Грузії і України... Мушу відразу сказати, що Федеральна служба безпеки в цілому успішно виконала поставлені перед нею завдання", - сказав він.

Зараз президент України
Віктор Янукович декларує, що налаштований на підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Європа продовжує подавати Києву сигнали про те, що зацікавлена ​​в підписанні, але Україна повинна вирішити проблему виборчого правосуддя, зокрема, питання з політв'язнями Тимошенко і Луценком.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини