RU

Москва вважає "збитковими" спроби України говорити про Голодомор

19.09.2008, 17:02

Спроба України просувати в ООН проблему Голодомору є "некоректною і збитковою". Так вважають у Міністерстві закордонних справ Російської Федерації.

Офіційний представник МЗС РФ Андрій Нестеренко зазначив, що напередодні на засіданні генерального комітету в штаб-квартирі ООН було прийнято рішення "відкласти включення пункту на порядок денний (сесії Генасамблеї ООН), пов'язане з так званою проблемою Голодомору, яка активно просувається українською делегацією".

"Як було заявлено російським представником у генеральному комітеті, спроба української сторони узурпувати спільні для багатьох народів СРСР трагічні сторінки історії тих років є некоректною, а з морального погляду – збитковою", – наголосив А. Нестеренко, якого цитує "Українська правда".

Нагадаємо, раніше МЗС України висловив надію, що Генеральний комітет 63-ї сесії Генеральної асамблеї ООН розгляне питання про Голодомор на одному з найближчих засідань.

У проекті Резолюції міститься заклик ушанувати пам'ять жертв Голодомору в Україні 1932–1933 років, який забрав життя мільйонів українців, зокрема представників інших національностей, які жили в Україні в ті часи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини