RU

Москва не допомагатиме Києву у новій справі Тимошенко, - джерело

14.10.2011, 15:47
Москва не допомагатиме Києву у новій справі Тимошенко, - джерело - Фото
9c6026449320110d0014310992e2dd9e.jpg

Москва не допомагатиме Києву у новій справі Тимошенко, - джерело

В разі звернення української влади за правовою допомогою в розслідуванні нової кримінальної справи стосовно колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко російська сторона навряд чи чимось допоможе. Про це заявило поінформоване джерело в Москві.

"Все, що можна, Росія передала в Київ давно. А тепер у нас діє рішення про припинення її кримінального переслідування через закінчення терміну давності, а тому, якщо навіть надійде якийсь запит, на нього буде дана відмова", - цитує джерело Інтерфакс-Україна.

При цьому, зі слів джерела, "практично все міжнародне співтовариство, в тому числі Росія, визнало політичний характер в переслідуванні опозиційного українського політика". "Виходячи з цього, позиція російських правоохоронців в питанні співпраці по новій "справі Тимошенко" цілком очевидна і передбачувана", - зазначило джерело.

Напередодні у Києві оголосили про порушення стосовно екс-прем'єра України нової кримінальної справи, пов'язаної з боргом перед Міноборони РФ в розмірі $405,5 млн. за поставку матеріальних ресурсів в обмін на газ.

Аналогічна справа була припинена в Росії за закінченням терміну давності, і підстав поновлювати її немає, заявило раніше поінформоване джерело, знайоме з ситуацією. В рамках даної справи правоохоронними органами РФ Тимошенко було заочно висунуто обвинувачення в дачі хабаря посадовим особам Міноборони Росії.

Зі слів джерела, українська влада домагалася притягнення до кримінальної відповідальності Тимошенко по цьому епізоду, починаючи з осені минулого року. "Однак російська сторона заявила, що справа у відношенні Тимошенко припинена за не реабілітуючими підставами - за закінченням терміну давності, і підстав реанімувати цю справу немає", - сказав співрозмовник.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини