Москаль закликав звільнити службовців з подвійним громадянством

21.04.2016, 12:20
Москаль закликав звільнити службовців з подвійним громадянством - Фото
Геннадій Москаль
У разі отримання громадянства іншої держави чиновник, який призначив даного держслужбовця, повинен негайно звільнити його в триденний термін з дня настання або встановлення такого факту. Про це у себе на сайті написав глава Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.

"Закликаю тих державних службовців, які крім українського набули громадянство іншої держави, добровільно звільнитися з роботи за власним бажанням ще до вступу закону в силу, тобто до 1 травня цього року", - йдеться в повідомленні.

У разі приховування факту наявності декількох паспортів чиновниками ЗакОДА, губернатор пригрозив оприлюднити дані держслужбовців в ЗМІ.

З 1 травня набуває чинності закон про держслужбу в новій редакції. Згідно зі ст. 84 закону "припинення державної служби у разі втрати державним службовцям права на державну службу або його обмеження", підставами для припинення держслужби в зв'язку з втратами права на держслужбу або його обмеженнями є придбання держслужбовцем громадянства іншої держави.

Читайте також: Депутати з БПП і Оппоблока хочуть відстрочити закон про держслужбу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации