RU

Москаль вимагає розпуску міськради в Мукачево

23.03.2016, 15:18
Москаль вимагає розпуску міськради в Мукачево - Фото
Геннадій Москаль
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль  направив звернення до Верховної Ради України з проханням розглянути питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради. Про це повідомляє сайт Москаля.

Причина - порушення міськрадою законодавства і відмова фінансувати в Мукачево три професійно-технічні навчальні заклади, як це передбачено законом Про Державний бюджет України на 2016 рік.

Мукачево залишається єдиним містом на Закарпатті, в якому ПТУ не фінансуються з початку року. В результаті учні та персонал установ, близько 2500 чоловік, вже третій місяць не отримують стипендій та зарплат.

Через небажання міськради відкрити казначейські рахунки училищ стабілізаційна дотація з Кабміну в сумі понад 7 млн ​​гривень не може бути використана хоча б для часткового погашення заборгованості перед працівниками та учнями ПТУ.

Подальша відмова фінансувати профтехучилища може привести до соціального вибуху в Мукачеві і непередбачуваних наслідків.

Як йдеться у зверненні Москаля, обласна державна адміністрація ставить перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради та призначення Верховною Радою України позачергових виборів Мукачівського міського ради.

Москаль раніше попередив про можливі провокації проросійських депутатів Європарламенту.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

<a href="http://liga.net/">Источник</a

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини