RU

Москаль: Вербицький не міг загинути від переохолодження

10.02.2014, 11:19
 Москаль: Вербицький не міг загинути від переохолодження  - Фото
Геннадий Москаль

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів і окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров'я громадян під час подій, пов'язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту Геннадій Москаль, направив генеральному прокурору Віктору Пшонці звернення щодо обставин загибелі активіста Евромайдана Юрія Вербицького.

Як повідомляє прес-служба Москаля, тіло Вербицького було доставлено на судово-медичну експертизу 22 січня. Експерти встановили такі тілесні ушкодження: синець з забоєм м'яких тканин лівого передпліччя та закритий перелом лівої ліктьової кістки на межі середньої та нижньої третин; закрита травма грудної клітки; синяк правій бічній поверхні тулуба з переходом на поперекову область праворуч, два синці грудної клітки зліва по передньо-пахвовій лінії; перелом тіла грудини у 4 міжребер'ї з крововиливом в переднє середостіння; переломи ребер: зліва - 7,8 за окологрудіннойлінії. 7.8.9,10 ребер - по середньо-ключичній з переходом на середньо-пахову; справа: переломи 6 ребра по середньо-ключичній, 7.8 - по хребетної лінії, 9,10 - по середньо-пахвовій, 11,12 - по хребетної лінії; синяк в області верхньої і нижньої повік правого ока з раною верхньої повіки; синяк з забоєм м'яких тканин на тильній поверхні правої кисті; садна з забійними поверхневими ранами передніх поверхонь обох гомілок . Тілесні ушкодження у вигляді садна в області правого лобного бугра ; синяк в області верхньої і нижньої повік правого ока з раною верхньої повіки; синяк нижньої повіки лівого ока; садно кінчика носа; крововилив слизової оболонки верхньої губи зліва; синяк в проекції правого тазостегнового суглоба по зовнішній поверхні; садна на бічній поверхні клубової кістки справа; множинні садна тильних поверхонь пальців обох рук.

"Враховуючи висновок судмедекспертів, повідомлення МВС України про те, що причиною смерті гр. Вербицького Ю.Т. стало переохолодження, абсолютно не відповідає його травмам. Виникає питання: як людина з такими ушкодженнями взагалі міг пересуватися? Злочинна група, яка по-звірячому побила Вербицького Ю.Т. і залишила в лісосмузі на морозі, чудово усвідомлювала, що при таких травмах людина вижити і пересуватися не зможе", - зазначив Москаль.

Москаль звернувся з проханням відкрити за даним фактом кримінальну виробництво за статтею замах на умисне вбивство. "Крім того в діях невідомих, які викрали гр. Вербицького Ю.Т., вбачаються ознаки злочину, передбачені: ст. 255 Кримінального Кодексу України - створення злочинної організації; ст.127 КК України - катування; ст.135 КК України - залишення в небезпеці; ст.146 КК України - незаконне позбавлення волі або викрадення людини", - додав депутат.

Нагадаємо, в ніч на 22 січня від вогнепальних поранень на вулиці Грушевського в Києві загинули двоє мітингувальників - 22 -річний Сергій Нігоян з Дніпропетровської області та громадянин Білорусі Михайло Жизневский. Обидва застрелені з вогнепальної зброї. Крім того, близько Борисполя знайдено тіло Юрія Вербицького - активіста, зниклого разом з одним із координаторів Майдану Ігорем Луценко.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини