RU

Москаль судиться із Закарпатською облрадою

12.04.2016, 11:21
Москаль судиться із Закарпатською облрадою - Фото
Геннадій Москаль
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль направив позов до Окружного адміністративного суду щодо скасування декількох рішень обласної ради. Про це повідомляє сайт Москаля.

Москаль просить визнати результат референдуму 1 грудня 1991 року, в якому йшлося про надання Закарпатській області статусу спеціальної самоврядної одиниці в складі України, таким, що не має юридичної сили. "І скасувати відповідні рішення Закарпатської обласної ради. Позов пов'язаний з суспільним резонансом, який виник навколо звернення Закарпатської облради від 5 квітня цього року до вищого керівництва України з проханням надати більше повноважень на місцях в рамках конституційної реформи з децентралізації", - наголошується в повідомленні.

"Сам референдум 1991 року в частині надання області особливого статусу був незаконним", - заявив Москаль.

За його словами, референдум прямо суперечив Закону України Про всеукраїнський та місцеві референдуми.

"Питання про внесення змін до Конституції може розглядатися конституційною більшістю Верховної Ради, тому результати закарпатського референдуму не мали і не мають ніякої юридичної сили, все, на що вони здатні, - це викликати різні політичні спекуляції, як це сталося і цього разу", - йдеться в повідомленні.

Москаль підкреслив, що "після рішення суду результат референдуму можна буде викинути на смітник історії Закарпаття".

На Закарпатті місцеві депутати села Калини відмовилися перейменовувати вулицю Леніна в Леннона.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter в Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини