RU

Москаль розповів, хто стоїть за вбивствами в Криму

31.07.2013, 11:10
Москаль розповів, хто стоїть за вбивствами в Криму - Фото
Геннадій Москаль
Про це в інтерв'ю розповів ЛІГАБізнесІнформ генерал міліції, депутат партії Батьківщина у Верховній Раді Геннадій Москаль.

"Угрупувань 1990-х вже немає. Вони розбиті. Але члени ОЗУ, відсидівши або пересидівши певний термін, повернулися до Криму. Їм ніхто не заважає, тому їх активність у боротьбі за ресурси Криму зростає. Оскільки на півострові немає великих підприємств, крім Кримського Титану в Армянську і Кримського содового заводу в Красноперекопську, головною цінністю є земля, вона завжди в ціні. Інша дохідна частина - видача дозвільних документів на відкриття барів, ресторанів та інших закладів на півострові. Боротьба йде тільки за це", - сказав Москаль.

За його словами, сьогодні в Криму діє безліч різних груп впливу. "Мери в групі ризику тому, що без рішення градоначальника в регіоні і муха не пролетить. Вбивають там, де є ресурси, де є земля. Самі ласі місця - Велика Ялта, Алушта, Судак, Феодосія, Коктебель, Євпаторія", - зазначив депутат .

"Свого часу я дуже багато займався Феодосією, тому що в цьому регіоні функціонувало потужне організоване злочинне угруповання Білого, якого в миру звали Макаровим. Коли почався розгром угруповання, Білий втік, а ОЗУ знищили", - сказав Москаль.

"Зараз Білий повернувся і живе в Орджонікідзе. Мені розповідали, що живе дуже заможно. Нібито у нього в розпорядженні найдорожча яхта в Криму. На цій яхті разом з Білим часто бачать керівництво Автономної Республіки Крим та керівництво правоохоронних органів півострова", - додав депутат .

Читайте інтерв'ю з Москалем

Досьє на Геннадія Москаля
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини