RU

Москаль пропонує розформувати Беркут

26.11.2012, 09:35
Москаль пропонує розформувати Беркут - Фото
Геннадій Москаль

"Згідно з Указом президента України "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", всі нормативно-правові акти Міністерства внутрішніх справ України повинні пройти легалізацію і бути зареєстрованими в Міністерстві юстиції України. Без їхньої реєстрації такі акти є недійсними", - йдеться в повідомленні прес-служби Геннадія Москаля.

За словами депутата, на його депутатське звернення щодо правових підстав роботи спецпідрозділу "Беркут", Мінюст України надав відповідь, що ніяких наказів МВС про затвердження Положення про спеціальний підрозділ "Беркут" в Міністерстві юстиції не зареєстровано.

"Згідно зі ст. 7 Закону України "Про міліцію", на території України забороняється створення військових або інших збройних формувань чи груп, не передбачених законодавством України. Мінюст тому і не зареєстрував "Беркут", тому що це формування суперечить Закону "Про міліцію". Законом України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" передбачений і законно функціонує тільки спецпідрозділ "Сокіл". Все інше - поза правовим полем України. Таким чином, спецпідрозділ "Беркут" є незаконним парамілітарним утворенням, яке необхідно розформувати", - наголосив Москаль.

Нагадаємо, Геннадій Москаль в період перебування при владі президента Ющенка працював замголовою СБУ і заступником міністра внутрішніх справ (коли МВС керував Юрій Луценко).

Досьє на Геннадія Москаля

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини