RU

Москаль про переслідування Яценюка: МВС дійшло до повного маразму

01.04.2013, 00:23
Москаль про переслідування Яценюка: МВС дійшло до повного маразму - Фото
Геннадий Москаль

"МВС дійшло до повного маразму і абсурду – відкрили кримінальне провадження стосовно мене і Арсенія Яценюка за ст. 343. Кримінального кодексу "Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, працівника державної виконавчої служби", - написав Геннадій Москаль на своїй сторінці в Facebook.

"Звідки Яценюку і Москалю було відомо, що це працівники правоохоронних органів? На машині були номери, що не значаться в базі ДАЇ і не вказують на приналежність авто до правоохоронних органів. Троє людей, що були в машині, не були одягнуті в форму будь-якого правоохоронного органу, не представлялися співробітниками і казали, що вони працюють в Чернівецькому дріжзаводі. Оскільки я проживаю в Чернівцях, то достеменно знаю, що дріжзавод вже 10 років як не працює", - зазначив він.

"На місце приїхала оперативно-слідча група, яким ці люди теж не сказали, що вони працівники правоохоронних органів. Багажник був відкритий водієм, що чітко зафіксовано на відео. Керівництво УМВС області, що теж прибуло на місце, категорично сказало, що авто не їхнє", - додав нардеп.

" У мене до сих пір є сумніви, що це були співробітники УМВС. Здається, вони просто прийняли удар на себе шляхом відкриття провадження, яке нічим не закінчиться. МВС чітко не вказало, до якої служби належать працівники. Якщо вони себе ідентифікують, як працівники кримінальної розвідки, то де гарантія, що з Яценюком і мною не могло статися те ж сааме, що сталося з Георгієм Гонгадзе? Адже за ним теж слідкувала наружка, працівники якої потім вбили журналіста? Що нам було робити в цій ситуації?", - зазначив він.

"Ці працівники, згідно їх внутрішніх інструкцій, в разі розшифровки мали б повідомити своє безпосереднє керівництво, яке прибуло б на місце. Але цього не було. Автівка булла задіяна з моменту появи Арсенія Яценюка в області, і просто не може такого бути, щоб шляхи бандитів, за якими нібито слідкувала наружка, весь день перетиналися зі шляхами лідера опозиції", - вважає Москаль.

Нагадаємо, 30 березня Арсеній Яценюк викрив автомобіль, з якого за ним велося незаконне зовнішнє спостереження під час перебування в Чернівцях.

Сьогодні в чернівецькій міліції заявили, що Арсеній Яценюк завадив міліціонерам "проводити заходи", ніяк не пов'язані з його діяльністю.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини