RU

Москаль надав документи по політкорупції Ющенка: фото

07.06.2016, 16:19
Москаль надав документи по політкорупції Ющенка: фото  - Фото
Геннадій Москаль
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль надав документи, які, на його думку, свідчать про політичну корупцію екс-президента Віктора Ющенка. Про це він повідомив на своєму сайті.

"Надаю для ознайомлення громадськості та Національного антикорупційного бюро узагальнену інформацію про фінансування Лікарні майбутнього великим бізнесом, тодішніми опозиційними політиками і різними фондами. Загальна сума отриманих грошей - $44,5 млн і більше 17 млн грн (в період правління Ющенка курс гривні до долара був спочатку 5, а потім 8 грн)", - зазначив Москаль.

01.jpg


За його словами, крім цих благодійників були і інші, серед яких прості громадяни, які в цілому теж внесли величезну суму грошей на будівництво дитячої лікарні.

Читайте також: Ниточки від чорної каси ПР тягнуться до Ющенка - Москаль

"В результаті немає ні лікарні, ні грошей. Як юрист, я оцінюю ці благодійні внески в якості хабара президенту України, за яку в будь-який правовій державі екс-президент мав би притягнутий до кримінальної відповідальності і засуджений", - підкреслив Москаль.

Москаль стверджує, що Ющенко і глави його секретаріату Віктор Балога і Віра Ульянченко отримали майже мільярд доларів з чорної каси ПР.

Журналісти оприлюднили "чорну бухгалтерію" Партії регіонів, в якій розписані багатомільйонні витрати партії в рамках політичної корупції. Зокрема, згідно з документами, в 2012 році ПР фінансувала на виборах Нашу Україну Ющенка.

Нагадаємо,  підпал офісу регіоналів стався 18 лютого 2014 року під час маршу самооборони Майдану до Верховної Ради. Події того дня стали початком кривавої розв'язки акцій протесту і відступу силовиків з центру столиці.

Читайте також: Чорний нал Партії регіонів: чому зараз і що далі

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини