RU

Москаль: Дніпропетровські вибухи - боротьба за пост голови УСБУ

14.05.2012, 16:18
Москаль: Дніпропетровські вибухи - боротьба за пост голови УСБУ - Фото
Фото: ЕРА
Причина вибухів у Дніпропетровську - боротьба за посаду начальника управління СБУ області. Про це заявив народний депутат з фракції НУНС у Верховній Раді України Геннадій Москаль з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

Так, згідно з його даними, в МВС і СБУ схиляються до версії про те, що вибухи - прихована боротьба за пост начальника СБУ області, "однак ніхто не береться озвучити цю версію й провести відповідну перевірку". "Причина вибухів в обласному центрі - прихована боротьба за посаду начальника управління СБУ в Дніпропетровській області", - сказав Москаль, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

За словами політика, посада була обіцяна "колишньому заступнику начальника УСБУ, пізніше - начальнику УМВС, нині - заступнику губернатора Дніпропетровської області Івану Ступаку". Москаль нагадав, що Ступак вважається сірим кардиналом Дніпропетровщини.

"Після вибухів в листопаді минулого року ходили чутки й піднімалося питання на рівні політичних еліт області про необхідність зміни керівника обласного управління СБУ для розкриття злочинів", - зазначив Москаль і додав: "Однак, судячи з усього, домовленість не була досягнута, що спричинило за собою серію чергових вибухів для вирішення кадрового питання в області ".

"Однак цей план поки не спрацював, тому не виключено, що такі "терористичні акти" можуть повторитися, оскільки боротьба за посаду начальника УСБУ триває", - резюмував Москаль.

Досьє на Геннадія Москаля
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини