RU

Москаль звинуватив заступника голови СБУ Кислинського у використанні "липового" диплома

28.09.2009, 13:54

Народний депутат від "Нашої України - Народної самооборони" Геннадій Москаль заявив, що заступник глави Служби безпеки Андрій Кислинський - "самозванець і неук з "липовим" дипломом". "Нехай Андрій Кислинський здобуде вищу освіту, щоб заслужити моральне право судитися зі мною", - цитує прес-служба "Народної самооборони" слова Г.Москаля, що прокоментував судовий позов представника СБУ на його адресу.

У прес-службі "Народної самооборони" також повідомили, що у відповідь на депутатське звернення Г.Москаля від 27 серпня 2009 р. Секретаріат Президента надав копію диплому А.Кислинського з його особистої справи про отримання кваліфікації "історик" і "викладач історичних дисциплін" за спеціальністю "Історія". Диплом датований 30 червня 2000 року. Разом з тим, Г.Москаль звернувся в архів Київського національного університету, де на основі перевірки наказів ректора на випуск студентів історичного факультету повідомили, що А.Кислинський з 1995 до 2000 року на денному відділенні і на заочному відділенні з 1994 по 2000 рік не вчився, а номер і серія диплому, які Г.Москалю повідомили в Секретаріаті Президента, в книгах реєстрації видачі дипломів не значаться.

"Державу треба рятувати від таких Остапів... вибачте Андріїв Бендерів.., які розповзлися з Секретаріату Президента по ключових посадах", - заявив Г.Москаль і додав, що направив на ім'я Прем'єр-міністра України депутатське звернення щодо використання підробного диплому А.Кислинським під час перебування на державній службі. Депутат просить доручити Головдержслужбі провести службове розслідування щодо цього держслужбовця першого рангу. Також він направив відповідне звертання на ім'я Генерального прокурора України.

Раніше заступник голови СБУ А.Кислинський, що займається питанням Голодомору, звернувся до суду в зв'язку з окремими заявами Г.Москаля в засобах масової інформації про нібито злочинне минуле А.Кислинського.

Днями глава МВС України порекомендував СБУ перевірити наявність вищої освіти в А.Кислинського: "Тому що у мене на столі довідка про те, що його диплом не значиться в архіві Київського університету".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини