RU

Москаль знайшов у глави МВС "будинок у Криму"

31.08.2010, 13:30

Народний депутат Геннадій Москаль звернувся до Генерального прокурора і Прем'єр-міністра України з вимогою перевірити, чи справді "земляк і кум" Міністра внутрішніх справ Анатолія Могільова будує йому будинок у Криму.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Г.Москаль уточнив, що отримав відповідну інформацію від групи співробітників міліції Криму. "Звільнений у званні підполковника з органів внутрішніх справ Володін Сергій Федорович, земляк і кум Анатолія Могільова, був поновлений в органах внутрішніх справ на посаді співробітника управління внутрішньої безпеки ГУ МВС Криму, де граничне звання - майор міліції, і вже через місяць незаконно отримав звання полковника. Проживаючи в Коктебелі, Володін С.Ф. функціональні обов'язки співробітника УВБ не виконує, а займається будівництвом житла для міністра А.Могільова", - сказав він.

За словами Г.Москаля, С.Володін отримав у Коктебелі дві земельні ділянки по вул. Леніна, 122 "Г", які оформив на себе, і побудував будинок для глави МВС. "У будівництві брав участь і колишній начальник Феодосійського ГОВС Козюра Олег Григорович, який прийшов до органів внутрішніх справ з податкової міліції... Козюра О.Г. був призначений начальником УМВС у Севастополі (у серпні 2010 року, - ред.) за внесок у будівництво будинку для А.Могільова", - зазначив народний депутат.

Г.Москаль додав, що глава МВС ніби неодноразово приїжджав на будівництво і давав персональні вказівки щодо ведення робіт.

Геннадій Москаль: біографія та добірка новин>>>
Анатолій Могільов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини