RU

Москаль збирає інформацію про польоти Балоги в Ужгород

06.04.2009, 11:24

Народний депутат від групи "Народна самооборона" Геннадій Москаль звернувся до начальника Управління держохорони Валерія Гелетея з проханням надати докладну інформацію про "щотижневі авіаподорожі Віктора Балоги".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", в депутатському запиті Г.Москаля йдеться: Особа, що "охороняється Вами, голова Секретаріату Президента України В.І. Балога, щоп'ятниці (суботи) вилітає з аеропорту "Бориспіль" в аеропорт м. Ужгорода на літаку LJ-60, який здійснює польоти у повітряному просторі України під прапором Об'єднаних Арабських Еміратів. Щотижня на цьому літаку, який його чекає в аеропорту м. Ужгород, В.І. Балога повертається у м. Київ".

У зв'язку з цим Г.Москаль просить пояснити, чи здійснюють працівники Держуправління охорони перельоти на цьому літаку разом з В. Балогою, хто охороняє цей літак в аеропорту "Бориспіль" і в аеропорту міста Ужгород. Крім того, депутат вимагає надати традиційний список пасажирів LJ-60, і цікавиться, чи мають пілоти вказаного літака допуск до державної таємниці.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>
Віктор Балога: біографія і добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини