RU

Москаль вважає, що Герман вже повинна душити за Тимошенко

12.10.2011, 14:35
Москаль вважає, що Герман вже повинна душити за Тимошенко - Фото
2f345a9af5e3e06340b611ecbe35038b.jpg

Москаль вважає, що Герман вже повинна душити за Тимошенко
Депутат від Народної самооборони Геннадій Москаль (на фото) вважає, що заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман повинна почати душити за засуджену Юлію Тимошенко.

"Герман недавно обіцяла задушити власними руками тих, хто арештував Тимошенко. Ось тепер нехай береться за роботу", - сказав Москаль, якого цитує прес-служба партії.

З його слів, рішення суду щодо Тимошенко заведе Україну в "повний тупик та ізоляцію". "Це відчує на собі і президент, і його оточення, частота поїздок в європейські країни буде, я думаю, з кожним разом менше і менше. Ми мали перспективу в Європу, але через амбіції або через фобії керівництва країни, її втратили. Вікно нам відкрили, а ми ломилися в наглухо замуровані стіни. Євросоюз нас попереджав відкритим текстом. Я вважаю, що Європа це не пробачить", - сказав Москаль.

Першими, зі слів нардепа, холод Європи відчують українські олігархи.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 11 жовтня визнав екс-прем'єра Юлію Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років, а також до відшкодування Нафтогазу збитку в розмірі 1,5 млрд.грн.

Раніше Ганна Герман заявила, що рішення про арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко було прийнято без відома Віктора Януковича. "Якби я знала, хто це зробив, якби я знала, хто ухвалив таке рішення (про арешт Тимошенко, - ред.), я задушила б його власними руками", - наголосила вона.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини