RU

Москаль вимагає від Наливайченка і Дурдинця 550 тис. грн.

12.11.2008, 14:50

Народний депутат від НУНС, представник групи "Народна самооборона" Геннадій Москаль заявляє, що він подав до суду два позови проти в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка і один позов проти заступника в.о. глави СБУ Тіберія Дурдинця за дезінформацію. Про це він заявив під час прес-конференції, яка пройшла в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).

Зокрема Г.Москаль уточнив, що два позови проти В.Наливайченка він подав внаслідок інтерв'ю останнього, де той звинуватив нардепа в корупційній діяльності. Водночас проти Т.Дурдинця парламентарій звернувся до суду через його вчорашню заяву. Як компенсація морального збитку політик вимагає "по 200 тис. грн. за кожну образу з Наливаченка (разом 400 тис. грн.) і 150 тис. грн. з Дурдинця".

Г.Москаль наголосив, що він і його колеги можуть виїхати з СБУ в Чехію і Македонію з метою розслідування причетності парламентарія до незаконного володіння готелів у цих країнах. "Якщо ці готелі будуть знайдені, обіцяю надати безкоштовний відпочинок у них працівникам СБУ", - пожартував Г.Москаль.

Водночас на питання-уточнення кореспондента ЛІГАБізнесІнформ про те, чи повідомляла СБУ назви та місцерозташування цих готелів, нардеп відповів негативно і додав: "Я готовий профінансувати і вашу поїздку в ці країни з метою розслідування цих фактів. Македонія – бідна країна, я там був і гроші б свої туди не вкладав. А в Чехії я ще не був взагалі".

"Робити шоу, виконувати політичні замовлення Банкової... - гроша ламаного не варта СБУ. Вона хоче таким чином відвернути увагу від своїх проблем", - резюмував депутат.

Нагадаємо, вчора на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з контрабандою і корупцією заступник глави СБУ Тіберій Дурдинець заявив, що Служба безпеки України отримала звернення від громадян щодо службових зловживань народного депутата України від НУНС Г.Москаля. Т.Дурдинець повідомив, що Г.Москаль ухиляється від контактів із СБУ щодо створення під час його керівництва в Державному комітеті України з питань національностей і релігії комісії з питань розгляду матеріалів щодо визначення учасників бойових дій.

У свою чергу Геннадій Москаль попросив Генерального прокурора Олександра Медведька перевірити факти, які були озвучені на робочому засіданні щодо боротьби з корупцією Службою безпеки України. Зокрема парламентарій уточнив, що 11 листопада 2008 року на робочому засіданні щодо боротьби з корупцією Службою безпеки України на його адресу прозвучали нові обвинувачення, а саме "контрабанда автомобіля "Лексус", незаконне відведення кримської землі фірмі "Консоль" і незаконне володіння готелів у Македонії і Чехії".

Досьє на Геннадія Москаля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини