RU

Москаль цікавиться, як Балозі вдалося літати контрабандним літаком

07.04.2009, 14:50

Народний депутат, член групи "Народна самооборона" Геннадій Москаль цікавиться, як вийшло, що голова Секретаріату Президента Віктор Балога протягом 2008-2009 років здійснював перельоти на контрабандному літаку. Відповідні депутатські запити він направив в СБУ, в Службу зовнішньої розвідки, Державну податкову адміністрацію і Державну митну службу.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Г.Москаль запитує, яким чином і на яких підставах носії державної таємниці постійно обслуговувалися пілотами-громадянами США, і це притому, що один з них вільно володіє українською мовою і може бути агентом іноземної розвідки. Крім того, депутат просить надати інформацію про того, ким здійснювалася оплата постійних перельотів В.Балоги, і з'ясувати, чи не є вказаний літак його власністю.

Всі відповіді офіційних осіб на депутатські запити "Народна самооборона" обіцяє розголосити.

Нагадаємо, вчора Геннадій Москаль звернувся до начальника Управління держохорони Валерія Гелетея із проханням надати докладну інформацію про "щотижневі авіаподорожі В.Балоги". В депутатському запиті Г.Москаля йдеться: Особа, що "Охороняється Вами, голова Секретаріату Президента України В.І. Балога, щоп'ятниці (суботи) вилітає з аеропорту "Бориспіль" в аеропорт м. Ужгороду на літаку LJ-60, який здійснює польоти у повітряному просторі України під прапором Об'єднаних Арабських Еміратів. Щотижня на цьому літаку, який його чекає в аеропорту м. Ужгород, В.І. Балога повертається до м. Києва".

А сьогодні ужгородські митники повідомили, що вилучили, оглянули і передали на зберігання обласному комунальному підприємству "Міжнародний Аеропорт Ужгород" літак LJ-60 (реєстраційний N29-LJ), який здійснює перевезення В.Балоги.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>
Віктор Балога: біографія і добірка новин>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини