Москаль шкодує, що Луценко не був президентом

04.07.2011, 06:38
Москаль шкодує, що Луценко не був президентом - Фото
2636c3eed1b9410345aa2b9f7e96a759.jpg

"На жаль, Ющенко, на якого народ розраховував, як на Месію, на Спасителя, як на посланця Бога, Ісуса Христа, виявився простим маленьким українцем, простим маленьким зрадником", - зазначив Геннадій Москаль

Москаль шкодує, що Луценко не був президентом
Депутат Верховної Ради України від НУНС, член партії "Народна самооборона" Геннадій Москаль (на фото) шкодує, що президентом України був Віктор Ющенко, а не Юрій Луценко. Про це Москаль заявив в ефірі радіо Свобода.

"Було дуже багато помилок. Вони були і в 1991-му, і в 1992-му, і в 1994-му. І, на жаль, їх дуже було багато в 2005 році після помаранчевої революції", - відзначив Москаль.

"На жаль, Ющенко, на якого, будемо казати, народ розраховував, як на Месію, на Спасителя, як на посланця Бога, Ісуса Христа, виявився простим маленьким українцем, простим маленьким зрадником. І ми маємо те, що маємо. І прийшли до того, до чого прийшли", - підкреслив депутат.

"Тому Луценко був у його команді і протестував, як міг проти цього. На жаль, не він став президентом, а президент був Ющенко", - додав Москаль.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>
Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Юрій Луценко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов