Москаль розповів, як побував "у шкурі Медведчука"

09.08.2019, 14:08
Москаль розповів, як побував
Геннадій Москаль (фото - LIGA.net)

Після того, як Київ і Будапешт "побили горщики", екс-голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявив, що був посередником між п'ятим президентом Петром Порошенком і прем'єр-міністром Угорщини  Віктором Орбаном. Про це він сказав під час чату в Главреді.

"Якось Порошенко поспілкувався з Орбаном в Європі, і здавалося, що питання вирішене. Але в Україні знову все перевернули навпаки. Тому Угорщина відмовилася спілкуватися з Україною безпосередньо", - підкреслив Москаль.

Він також розповів про кризові ситуації, які траплялися у відносинах між Україною і Угорщиною.

"Бували ситуації, коли один з міністрів (не буду називати прізвищ) телефонував мені і пояснював питання, яке слід врегулювати з Угорщиною. Я йшов до генерального консула або телефонував в офіс угорського прем'єр-міністра і говорив, що мені потрібно приїхати з ними поспілкуватися" , - підкреслив Москаль.

Він додав, що фактично був посередником між п'ятим президентом Петром Порошенко і прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном: "Як Медведчук - між Порошенком і ПутінимХіба ви думаєте, що Медведчук їздив до Росії просто так? Він їздив, як зараз кажуть, за мовчазною згодою президента. І ніхто до нього не висував претензій ".

  • 1 серпня Порошенко заявив, що під час його президентства Медведчук "голову не міг підняти".
Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников