RU

Москаль просить Януковича розібратися з кримським регіоналом

02.11.2009, 10:57

Народний депутат Геннадій Москаль звернувся до лідера Партії регіонів Віктора Януковича з листом, в якому просить розібратися, чому кримські регіонали, всупереч заявам партійного лідера, погрожують після виборів політичними репресіями своїм опонентам. Так він відреагував на пропозицію кримського спікера Анатолія Гриценка на адресу Г.Москаля "приберегти собі місце за гратами".

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Г.Москаль уточнив, що, навіть не дочекавшись перемоги В.Януковича на виборах, один з лідерів кримських регіоналів А.Гриценко в інтерв'ю пресі вже заявив: "Нехай Москаль думає про себе: де йому жити, де йому існувати, де йому працювати, і нехай не готує місце за гратами для інших. Нехай це місце прибереже для себе".

"Я хочу заявити, що я живу і буду жити в Україні, і за що мені жити і де працювати, я в змозі вирішувати самостійно, без зайвих порад Голови ВР АР Крим А.Гриценка. А залякувати мене в такій грубій формі просто недопустимо. Тим більше, що чути таке висловлювання від особи, яка в 1997 році займала посаду глави ВР АР Крим і при цьому була ставлеником відомих кримських кримінальних авторитетів, таких як Шевйов, Данілян, Воронов, що перебували в керівництві партії ПЕВК (Партія економічного відродження Криму), яка була політичним "дахом" бандформування "Сейлем"... А.Гриценко і зараз залишається ставлеником... "Сейлем", тому нехай свої бандитські залякування прибереже для самого себе", - сказав Г.Москаль.

Нагадаємо, днями В.Янукович пообіцяв, що у разі перемоги на виборах Президента не буде переслідувати своїх політичних опонентів, не давав раніше вказівок про політичне переслідування будь-кого і не має наміру цього робити надалі.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>
Анатолій Гриценко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини