RU

Москаль про перестрілку під Одесою: Могильов зобов'язаний піти у відставку

30.09.2011, 14:06
Москаль про перестрілку під Одесою: Могильов зобов'язаний піти у відставку - Фото
7ecbafd07909393396841e64470aff3e.jpg

Москаль про перестрілку під Одесою: Могильов зобов'язаний піти у відставку
Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов зобов'язаний подати у відставку через смерть співробітників міліції в Одеській області. Про це заявив народний депутат з фракції НУНС у Верховній Раді Геннадій Москаль, коментуючи застосування підрозділу "Беркут" для затримання кіллерів під Одесою.

"Влада використовує "Беркут" не за призначенням - проти розгону демонстрацій, конвоювання Тимошенко і Луценка. Звідки ж у них взятися необхідній кваліфікації для боротьби зі справжніми злочинцями?" - наголосив Москаль.

З його слів, операцією повинні були займатися оперативні працівники. "Для цього в УБОЗ є "Сокіл". А якщо посилають "Беркут", то чим зайнятий "Сокіл"? Розгоном бабусь на ринках?" - сказав нардеп.

"Могильов повинен піти у відставку! Йому треба не прес-конференції давати, а піти. Загиблі співробітники міліції на його совісті", - заявив політик.

При цьому він додав, що керівник одеської міліції "жодного дня в міліції не працював". "Я не знаю, звідки його взяли", - сказав Москаль.

Нагадаємо, в ніч з 29 на 30 вересня в Одеській області співробітники підрозділу "Беркут" провели спецоперацію із затримання російських кіллерів. В результаті четверо співробітників міліції було поранено, двоє - вбито. Всі троє зловмисників втекли на машині.

Міністр внутрішніх справ Могильов, виступаючи на прес-конференції у Києві заявив, що на пошуки кіллерів кинуто декілька тисяч співробітників МВС. Пояснюючи причини провалу операції, він зазначив, що в ній брали участь 12 міліціонерів. "Відсіч від злочинців було важко передбачити… Напад з їхнього боку був досить несподіваним навіть для тих, хто їх затримував, це виходило за рамки звичайної операції по зупинці автомобіля і затриманню людей", - зазначив Могильов.

Геннадій Москаль: біографія, новини>>>
Злочинність і боротьба з нею: всі новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини