Москаль попереджає: наступний рік буде ще гіршим

30.12.2008, 12:48

Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль вважає, що наступний рік буде ще гіршим, ніж рік, що минає.

Як повідомляє

Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль вважає, що наступний рік буде ще гіршим, ніж рік, що минає.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Г. Москаль уточнив: "Скажу так. Був поганим (2008 рік - ред.), а наступний буде ще гіршим. Дійсно, рік, що минає запам’ятався чварами, розборами у вищих ешелонах влади, відсутності всякої національної ідеї і здорового глузду. А наступний рік, рік, в якому розпочнеться президентська кампанія, думаю, що нічого кращого не принесе".

Найяскравіше враження від 2008 року у Г. Москаля залишилося від того, як "наш рідний Президент" хотів розпустити парламент.

Нагадаємо, українці також песимістично налаштовані в очікуваннях від наступного 2009 року особисто для себе і для своїх сімей. Лише п'ята частина громадян вважає, що цей рік буде кращим (18,4%). Ще п'ята частина налаштована на те, що для них і для їхніх сімей 2009 рік нічого не змінить (відповідно, 19,5% і 20%). А дві п'ятих чекають, що наступний рік пройде ще гірше (41,7% і 39,3%).

Ще песимістичніше громадяни налаштовані в оцінках 2009 року для України. 57,4% переконані, що рік принесе Україні самі проблеми.

Геннадій Москаль:: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами