RU

Москаль попереджає: наступний рік буде ще гіршим

30.12.2008, 12:48

Народний депутат від НУНС Геннадій Москаль вважає, що наступний рік буде ще гіршим, ніж рік, що минає.

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Г. Москаль уточнив: "Скажу так. Був поганим (2008 рік - ред.), а наступний буде ще гіршим. Дійсно, рік, що минає запам’ятався чварами, розборами у вищих ешелонах влади, відсутності всякої національної ідеї і здорового глузду. А наступний рік, рік, в якому розпочнеться президентська кампанія, думаю, що нічого кращого не принесе".

Найяскравіше враження від 2008 року у Г. Москаля залишилося від того, як "наш рідний Президент" хотів розпустити парламент.

Нагадаємо, українці також песимістично налаштовані в очікуваннях від наступного 2009 року особисто для себе і для своїх сімей. Лише п'ята частина громадян вважає, що цей рік буде кращим (18,4%). Ще п'ята частина налаштована на те, що для них і для їхніх сімей 2009 рік нічого не змінить (відповідно, 19,5% і 20%). А дві п'ятих чекають, що наступний рік пройде ще гірше (41,7% і 39,3%).

Ще песимістичніше громадяни налаштовані в оцінках 2009 року для України. 57,4% переконані, що рік принесе Україні самі проблеми.

Геннадій Москаль:: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини