RU

Москаль не розуміє, чому комітет Єфремова зробив його "рижим"

21.09.2009, 15:25

Народний депутат Геннадій Москаль вважає, що Партія регіонів "біжить попереду паровоза", намагаючись відібрати у нього депутатський мандат до рішення суду щодо його призначення на посаду заступника Міністра внутрішніх справ - начальника Головного управління МВС України в Криму. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Партія регіонів біжить попереду паровоза. 19 серпня Кабінет Міністрів призначив мене... У мене було за Конституцією 20 днів, до півночі 8 вересня, на те, щоб визначитися - залишатися мені на посаді, запропонованій Кабміном, або повернутися у Верховну Раду. А вже 10 вересня терміново зібрався Регламентний комітет Ради під керівництвом пана Єфремова Олександра Сергійовича, який на мене нерівно дише, тому що я був губернатором, і він був губернатором Луганської області. Це як шлюборозлучний процес... Комітет взяв п'ять кандидатур депутатів-сумісників, але по чотирьох із них відклав розгляд, а мене "пустив в оборот", - розповів Г.Москаль.

За його словами, після цього Регламентний комітет звернувся до спікера Володимира Литвина з проханням подати до суду матеріали про позбавлення Г.Москаля повноважень народного депутата. "Коли ухвалили таке рішення, я передзвонив Литвину і кажу: Володимире Михайловичк, мене позбавляють депутатства, а суд мене 24 вересня може позбавити посади, і я буду двічі покараний. Я розумію, що я Партії регіонів в Криму як більмо на оці, але треба ж діяти в межах Конституції. А він каже: Я не знав цієї обставини", - вказав нардеп.

Г.Москаль не розуміє, чому "з п'яти сумісників Регламентний комітет знайшов одного "рижого" - Москаля, інші всі білі і пухнасті?". "Деякі сумісники в парламенті вже по два роки працюють, в листопаді буде два роки. А я виявився крайній у цій політичній боротьбі. Я іноді пишаюся собою. Адже крутіше донецьких ще не було, так? А тепер став Москаль крутішим за донецьких, раз вони зі мною воюють... Ну, чому я, простий вуйко з гірського села, став таким страшним для Партії регіонів", - додав він.

Народний депутат вважає, що його відсутність у Верховній Раді до 24 вересня нічого не змінить. "Якщо суд 24-го скасує (розпорядження Кабміну про його призначення, - ред.), то я автоматично залишаюся народним депутатом. Так почекаємо пару днів. Тим паче, що сама Партія регіонів блокує, Верховна Рада не працює. Що я там є, що мене немає. Від цього користі немає ніякої", - підсумував Г.Москаль.

Нагадаємо, раніше Г.Москаль повідомив, що представник ПР Микола Могильов звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з проханням скасувати розпорядження Кабінету Міністрів від 19 серпня 2009 року про його призначення заступником Міністра внутрішніх справ - начальником Головного управління МВС в Криму. Судове засідання з цього питання відбудеться у четвер, 24 вересня.

Кількома тижнями раніше Г.Москаль попередив, що не складе депутатські повноваження, доки не закінчиться термін можливого скасування його призначення.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини