RU

Моськаль: МВС давить на "потерпілих" у справі Луценко

20.08.2011, 06:50
Моськаль: МВС давить на
9e460dac92fb8c1faedfba68dbfbdcee.jpg

Моськаль: МВС давить на "потерпілих" у справі Луценко
Народний депутат України від НУНС, член партії "Народна самооборона" Геннадій Моськаль (на фото)заявляє, що міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов забороняє своїм підлеглим, співробітникам органів внутрішніх справ, з'являтися на судові засідання у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценко.

"Так, по достовірній інформації, співробітники Департаменту внутрішньої безпеки "відвідали" трьох співробітників МВС, які визнані потерпілими в так званій квартирній справі Луценко, щоб ті не з'явилися на судове засідання 18 серпня", - відмітив Моськаль, якого цитує прес-служба "Народної самооборони".

Він уточнив, що співробітники ДВБ примусили цих осіб написати заяви на ім'я судді Вовка про їх "поважні" причини відсутності на судовому засіданні. "Суть заяв зводиться до того, що потерпілі під різними прийменниками не можуть з'явитися на судових засіданнях, тому просять, щоб їх свідчення, дані на попередньому досудебном слідстві, зачитали без їх присутності. Саму ж пострадавших терміново відправили у відрядження, відпуск або на лікарняний", - додав Моськаль.

На думку народного депутата, пояснення таким "маневрам" просте - "потерпілі досі не отримали від МВС обіцяного житла, тому Могильов боїться, що вони розкажуть на суді зовсім не те, що їх примусили говорити на попередньому слідстві".

Депутат нагадує, що декілька місяців тому один з "потерпілих", полковник міліції Сергій Третьяков признався, що слідство встановило його "потерпілим". Крім того, зі слів Третьякова, недавно до 25-летию Чорнобиля знову давали квартири, але йому не дали, хоч раніше говорили, що він був перший в черзі.

Нагадаємо, суд у справі відносно Юрія Луценко продовжиться 22 серпня в 09:15.

Справа Луценко: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини