RU

Москаль: людей Балоги чекає "судний день"

20.05.2009, 16:05

Команду Віктора Балоги чекає "судний день". Про це заявив народний депутат, представник "Народної самооборони" Геннадій Москаль, відповідаючи на питання про можливість "кадрових чисток" серед чиновників Секретаріату Президента після відставки В.Балоги.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Народної самооборони", Г.Москаль уточнив: "Після заяв Віктора Івановича, ЄЦ і осіб, яких він перевів із закарпатського підприємства "Смерека" в державну адміністрацію, привів у Секретаріат Президента, чекає судний день. У повному розумінні... Навіть просте звільнення цих людей з посад є серйозним для них покаранням".

Нагадаємо, вчора В.Ющенко підписав Указ N337, яким звільнив В.Балогу з посади глави Секретаріату Президента України.

Сам В.Балога, коментуючи причини своєї відставки, заявив, що це категорична незгода з рішенням В.Ющенка вдруге балотуватися на посаду Президента. "Переконаний, що Ви не маєте морального права йти на президентські вибори. Принаймні, в цьому я Вам не соратник", - сказав він. Другою причиною В.Балога назвав найближче оточення В.Ющенко, яке з його волі увійшло у владу, зайнявши високі державні пости. Цей момент екс-голова Секретаріату Президента вважає кумівством у владі.

Вчора головою Секретаріату Президента України було призначено В.Ульянченко. Відповідний Указ N339/2009 підписав Президент.

Віктор Балога: біографія і добірка новин>>>
Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини