RU

Москаль готує "оборону" проти СБУ

11.11.2008, 15:45

Народний депутат від "Народної самооборони" Геннадій Москаль вважає, що в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко є "людиною юридично безграмотною, і що він просто забрехався". Водночас нардеп запевняє, що зможе себе захистити від всіх "нападок" СБУ.

Зокрема, як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Г.Москаль зазначив про те, що його запрошували в СБУ, він дізнався сьогодні із засобів масової інформації. "Крім того, Наливайченко майже по декілька разів на тиждень бачить Юрія Луценка, але і Ю.Луценко про це дізнався сьогодні, як і я - зі ЗМІ", - уточнив політик.

Водночас парламентарій нагадав, що 4 листопада 2008 року СБУ програла справу в суді щодо видачі посвідчень учасника бойових дій. "Тому сьогодні В.Наливайченко залишається тільки викручуватися з тієї ситуації, в яку він сам загнав себе добровільно", - сказав нардеп.

Г.Москаль запевнив, що володіє достатньою професійною юридичною підготовкою і здатний "самостійно захистити себе від нападів СБУ".

Нагадаємо, сьогодні на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань боротьби з контрабандою і корупцією заступник глави СБУ Тіберій Дурдинець заявив, що Служба безпеки України отримала звернення від громадян щодо службових зловживань народного депутата України від блоку НУНС Геннадія Москаля. Т.Дурдинець повідомив, що Г.Москаль ухиляється від контактів з СБУ щодоо створення під час його керівництва в Державному комітеті України з питань національностей і релігії комісії з питань розгляду матеріалів про визначення учасників бойових дій.

Детальніше про скандал в СБУ у статті "Облава на Наливайченка">>>
Досьє на Валентина Наливайченка >>>
Досьє на Геннадія Москаля >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини