RU

Москаль: "Cadillac" для МВС - це хабар

30.07.2010, 14:58

Депутат Верховної Ради від "Народної самооборони" Геннадій Москаль вважає, що отриманий МВС автомобіль "Cadillac Escalade" вартістю понад 1 млн.грн. "є нічим іншим, як хабарем".

Як повідомляє прес-служба "Народної самооборони", Г.Москаль відзначив: "Повідомлення прес-служби МВС про те, що це авто отримане як добродійна допомога від приватної невідомої особи, я трактую як отримання хабара Міністерством внутрішніх справ для Міністра Анатолія Могильова". "Тому що в Законі "Про міліцію" (стаття 24 "Фінансування і матеріально-технічне забезпечення міліції") чітко сказано, за яких умов міліція може отримувати добродійну допомогу: "Підприємства, установи і організації за згодою трудових колективів можуть виділяти додаткові кошти, транспорт і іншу техніку, необхідну для охорони громадського порядку і боротьби із злочинністю". Де ви бачите в цій статті приватних осіб? Тільки підприємства можуть виділяти допомогу, так ще за згодою трудових колективів! Це означає, що має бути протокол зборів цього колективу на клопотання або звернення органів внутрішніх справ", - наголосив він.

"Звертаю увагу: згідно з цим законом, підприємства можуть виділяти транспорт, який буде використовуватися для охорони громадського порядку. Якщо ж слідувати логіці і букві закону, то виходить, що тепер замість стареньких УАЗиків міста і села України міліціонери будуть патрулювати на "Кадиллаках", - вважає Г.Москаль. "Я вважаю, що міліція - не богодільня, куди можна вносити доброчинні внески. Якщо у когось є зайві гроші, то нехай передають їх дитячим будинкам, церкві і тим, хто дійсно потребує матеріальної допомоги. Згідно з Законом "Про міліцію", прийом добродійних внесків від фізичних осіб заборонений. Це трактується згідно з Кримінальним кодексом, як дача хабара", - нагадав самооборонець.

"Водночас, в приватних розмовах деякі керівники управлінь внутрішніх справ зізналися, що вони "скидалися" грошима, для того щоб зробити подарунок Могильову на день народження. За їхніми словами, за ці кошти і був куплений автомобіль для міністра", - сказав Г.Москаль.

Нагадаємо, сьогодні Міністерство внутрішніх справ України заявило, що автомобіль "Cadillac Escalade" 2010 року випуску "був безвідплатно переданий в березні цього року підрозділам міліції Київської області для обслуговування іноземних делегацій".

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини