RU

Морпіхи США будують в Очакові командний центр для ВМС України

11.08.2017, 14:53
Морпіхи США будують в Очакові командний центр для ВМС України - Фото
Скріншот з відеозапису
В Очакові на півдні України будівельні частини американських ВМС в рамках програми з надання військової допомоги працюють на будівництві Центру оперативного управління флотом ВМС України. Про це повідомила прес-служба ВМС США.

Роботи на місці бази стартували 25 липня, проте до цього з квітня Україна і США підписували контракти, укладали договори, узгоджували проектну документацію і питання логістики.

"Початок будівництва на Україні - значне досягненням для NMCB 1 (1-й мобільний будівельний батальйон морських піхотинців США, ще називають Seabees, - ред.). Стратегічно важливою є наша здатність максимізувати ініціативи України щодо євроінтеграції, що в підсумку принесе поліпшення інфраструктури, підвищення обороноздатності країни, а також зміцнить наші відносини і дасть нові можливості для спільних тренувань", - заявив представник "Морських бджіл" молодший лейтенант Джейсон Макджи.

Військове командування країни отримає в Очакові повний спектр інструментів управління флотом, що забезпечить більш оперативне та адекватне прийняття критично важливих рішень в складних ситуаціях.

Морпіхи США будують в Очакові командний центр для ВМС України
Американські військові не обмежаться будівництвом цього центру. Пізніше підрозділ Seabees візьметься за будівництво доків та ремонтних майстерень, а також контрольно-пропускних пунктів з огорожею по периметру бази.

Читайте також: Кораблі флоту отримають ремонтну базу повного циклу - глава ВМС

У лютому 2017 року Міноборони заявляли, що Україна розглядає можливість придбання для своїх ВМС військових кораблів, які виводяться з активного складу флоту деяких країн Заходу.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини