RU

Мороз назвав своєю помилкою вступ Соцпартії у всі коаліції

27.08.2012, 13:06
Мороз назвав своєю помилкою вступ Соцпартії у всі коаліції - Фото
Олександр Мороз

Створення коаліції з Партією регіонів і КПУ в 2006 році, а також переговори з Нашою Україною і БЮТ були помилкою. Про це заявив лідер Соціалістичної партії України (СПУ) Олександр Мороз.

"З відстані часу, аналізуючи хід політичних подій п'ятирічної давнини і розвиток нинішньої ситуації в державі, зобов'язаний заявити наступне. Опозиційна партія, якою була і є СПУ, не могла і не може входити в коаліцію з бізнесовими партіями. Вони по своїй суті однакові, не беручи до уваги конкуренцію між ними. Саме тому спроба створити коаліцію з Нашою Україною і БЮТ в 2006 році, як і створення коаліції з Партією регіонів і комуністами, були помилкою. Ставлю цю помилку виключно в провину собі. Прошу вибачення в однопартійців і тих, хто покладає на нашу партію надії", - цитує Мороза прес-служба СПУ.

Говорячи про сьогоднішню ситуацію в країні, політик зазначив, що "країна в небезпеці". "Панує безробіття. Економіка в тіні. Бюджет розкрадається відкатами. Права ветеранів, пенсіонерів, дітей війни, чорнобильців, багатодітних порушуються... Немає перспективи для молоді. Існує загроза втрати державності через продаж землі. Село вимирає. Суспільство навмисно розривають на ставленні до мови", - заявляє він.

Досьє на Олександра Мороза

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини