RU

Мороз вважає найкращим кандидатом на крісло спікера Плюща

13.11.2008, 16:10

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що найбільш гідною кандидатурою на посаду глави ВР є Іван Плющ. Про це він заявив сьогодні журналістам на презентації своєї книжки "Інтерв'ю для вас".

"Якщо говорити з тієї точки зору, яке завдання вже четвертий рік мучить нашого Президента, то йому необхідно зупинитися на кандидатурі Івана Плюща, оскільки він всіх поставить на місце, в тому числі і Президента", - сказав О.Мороз, якого цитує коррепондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він відзначив великий досвід Івана Плюща і його обізнаність в українській політиці.

Крім того, екс-глава українського парламенту вважає гідним кандидатом Адама Мартинюка, який досконально знає Регламент Верховної Ради, а також позитивно оцінює можливість обрання Головою ВР Олександра Лавриновича.

"Про Литвина я говорити не буду, він навряд чи піде на роль технічного спікера, а якщо це буде інакше, то тут складається багато різних ситуацій, які можна по-різному трактувати. Якщо взяти його передвиборче гасло "Країні потрібен Литвин", то треба показати, навіщо потрібен Литвин, але поки що ми цього не бачимо", - наголосив О.Мороз.

Детальніше про політичні баталії в Україні у статті "Бої за місце під куполом" >>>
Досьє на Івана Плюща >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини