RU

Мороз впевнений, що Майдан - це вирок для Ющенка і Тимошенко

21.11.2008, 12:00

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз вважає, що сьогодні Президент і Прем’єр-міністр України бояться Майдану. На його думку, пам’ять помаранчевої революції у людей стає політичним вироком для Віктора Ющенка і Юлії Тимошенко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі СПУ, О.Мороз зазначив, що Майдан назавжди увійде в історію України як "символ об'єднання українського суспільства в боротьбі за свободу і права людей, як символ надії на те, що ми, українці, зможемо стати гордим народом". "І нехай цінності Майдану на ньому і залишилися, оскільки всенародним рухом скористалися політики, не здатні дорости до його високих ідеалів, вплив Майдану на суспільство збережеться. Воно не дасть народу перетворитися в рабів. Дуже сподіваюся на це", - наголосив політик.

За його словами, сьогодні Президент і Прем’єр, які прийшли до влади завдяки Майдану, "намагаються його забути". "Вони обіцяли щороку виходити до людей на Майдан і звітувати про пророблену роботу. Однак… Час платити за векселями довіри. А королі - голі. Вони бояться Майдану. Пам'ять про нього у людей стає політичним вироком для цих персон", - впевнений О.Мороз.

"До того ж, вони нехтують Конституцією, законами, правами людей. Вони за європейський вибір через Азію колишніх часів. Чи є це помилками? У том-то і справа, що це суть нинішньої влади", - підсумував соціаліст.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва заборонив двом громадським організаціям відзначати на столичній площі Незалежності в суботу, 22 листопада, четверту річницю "помаранчевої революції" у зв'язку з проведенням заходів пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Про це повідомляє Головне управління Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань внутрішньої політики.

Досьє на Олександра Мороза >>>

Усе про "помаранчеву революцію">>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини