RU

Мороз став свідком у "справі Кучми"

24.03.2011, 10:55
Мороз став свідком у
851d2b0cd2bf4c4602929431a1d21ea7.jpg

Мороз став свідком у "справі Кучми"

У справі проти другого Президента України Леоніда Кучми з'явився новий свідок - Олександр Мороз (на фото). Про це Л.Кучма заявив перед тим, як зайти у будівлю Генеральної прокуратури.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Л.Кучма зазначив, що з усіх пунктів постанови про порушення кримінальної справи він погодився тільки з одним. "Я не погодився ні з одним пунктом обвинувачення, крім того, що я - Кучма Леонід Данилович", - сказав він.

Л.Кучма також зазначив, що питання - чи оскаржити постанову в суді - будуть вирішувати його адвокати.

Відповідаючи на питання, на чому базується обвинувачення, він сказав: "Я думаю, що це не таємниця. На свідченнях Мельниченка, Мороза та плівках. І Мороз з'явився як свідок. Не знаю, за якою частиною, тому що мені не сказали, в чому він свідок".

Нагадаємо, щодо Л.Кучми було порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. Л. Кучма підозрюється у перевищенні влади, незаконних дорученнях посадовим особам МВС, які призвели, надалі, до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Л.Кучму вже викликали на допит у Генеральну прокуратуру України 23 березня. Там він заявив журналістам, що готовий пройти всі кола пекла, щоб довести свою невинність у справі про вбивство Г.Гонгадзе.

До того ж екс-глава держави зазначив, що не хоче очної ставки з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком, скандальні плівки якого Генпрокуратура визнала речовими доказами.

Леонід Кучма: біографія та добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини